Telefon +36-53/200108
TensCare Breast/Chest: 6x13cm, ívelt öntapadó tens elektróda tappancs / tűs / emlő- és mellizom TENS, EMS, IF, Kotz kezelésekhez.
Alkalmazása szoptatáshoz, fájdalomcsillapításhoz, tonizáláshoz és sok máshoz.
Kifejezetten a melleken való használatra tervezték a szoptatás kiváltására és fenntartására, a mellszövet emelésére és feszesítésére , valamint fájdalomcsillapításra is használható.
Ezen felül szépségápolási és fitnesz készülékkel a mellek vagy a mellizom emelésére és tonizálására. Akár 30-szor is újrafelhasználhatók.
Kompatibilis a legtöbb TENS és EMS készülékkel (2 mm-es kerek tűs csatlakozás)
Hogyan kell használni
Csatlakoztasd az elektródát a TENS vagy EMS stimulátorhoz úgy, hogy a (+) csatlakozójó vezeték a karhoz legyen a legközelebb, a (-) csatlakozó pedig a szegycsonthoz legyen közelebb.
Megjegyzés: Az elektródapárnákat mindig párban kell használni (két elektródapárna minden csatornán), hogy áramkör alakuljon ki.
Tonizálás (megereszkedett mell emelése):
Használd EMS egységgel, mint például Premium 400, Activa 700, Elite, Elite 150 készülékekkel Válassz egy izomtónus javító (mell emelő) programot és indítsd el.
Laktáció (tejelválasztás) beindításához:
Használd TENS készülékkel. A maximális előnyök elérése érdekében válassz Burst üzemmódú programokat (2 sorozat másodpercenként).
Mikor szükséges megindítani a tejelválasztást?
A szoptatás nagy küzdelmet jelenthet egyes leendő anyáknak, különösen az örökbefogadó anyáknak vagy a béranyákat igénybe vevő anyáknak. A szoptatás nem csupán a baba éhségének kielégítését és a lehető legjobb növekedést jelenti, hanem mindig az anya és a baba közötti kötődés kialakítását is. Sok nő a szoptatás megindítására vágyik az anya és a baba által egyaránt megtapasztalt érzelmi előnyök és a kapcsolati közelség miatt.
A szoptatás indukálásának folyamata nem bonyolult, de lassú lehet, és ajánlott a stimulációt körülbelül 6 héttel a baba érkezése előtt elkezdeni. A nap folyamán legalább 3-4 óránként 10-15 percig aktívan kell stimulálnia a melleit. Néhány nap vagy hét (vagy hónap) stimulálás után várható a mellek és a mellbimbók megduzzadása. Nagyobbnak érezhetó, fájdalmas és nyomás alatt lévő. Ezek mind normális jelei annak, hogy új tejtermelő mirigyszövetek fejlődnek a mellekben. Ez szükséges ahhoz, hogy a tejtermelés elinduljon. Amint megjelenik a tej, és még nem szoptatsz, használj kórházi minőségű mellszívót a mell kiürítéséhez, miután használtad a TENS készüléket. A mellek kiürítése segíti a nagyobb mértékű szoptatást.